Aleksandra Przecherska - Baranowska

adwokat

Jestem adwokatem i swoją kancelarię adwokacką prowadzę w Warszawie. Specjalizuję się w prawie rodzinnym. W tym blogu poruszam tematy rozwodu, alimentów, ustalenia kontaktów z dziećmi oraz władzy rodzicielskiej.

"Nieszczęśliwi rodzice, to nieszczęśliwe dzieci. Dobrze przeprowadzony rozwód, może być otwarciem nowego, lepszego rozdziału dla Twojej rodziny".
[Więcej >>>]

Skontaktuj się

Porady prawne online i stacjonarne

W dobie Internetu coraz częściej odchodzimy o rezerwacji spotkań telefonicznych, a robimy to online o każdej porze dnia i nocy 🙂

Jednocześnie coraz częściej Klienci zwracali mi uwagę na konieczność wprowadzenia takiego rozwiązania w naszej Kancelarii Prawa Rodzinnego.

Wsłuchując się w te opinie, z dniem dzisiaj zapraszam wszystkich do umawiania się online na Konsultacje prawną w naszej kancelarii. Zasady działania są proste.

Kliknij w prawym górnym rogu okienko „Konsultacja prawna”. Następnie zapoznaj się z ofertą konsultacji prawnych:

  1. Konsultacja prawna online „ALIMENTY NA DZIECKO”
  2. Konsultacja prawna online „MIEJSCE ZAMIESZKANIA DZIECKA”
  3. Konsultacja prawna online „WŁADZA RODZICIELSKA”
  4. Konsultacja prawna online „KONTAKTY Z DZIECKIEM”
  5. Konsultacja prawna online „ROZWÓD”
  6. Konsultacja prawna stacjonarna „ROZWÓD”
  7. Konsultacja prawna online „KOMPLEKSOWA PORADA”
  8. Konsultacja prawna stacjonarna „KOMPLEKSOWA PORADA”
  9. Konsultacja prawna online „ROZLICZENIA MIĘDZY KONKUBENTAMI”

Po kliknięciu w wybrany rodzaj konsultacji będziesz mógł się zapoznać się z zasadami przebiegu porady prawnej, w tym czasem jej trwania.

To od Ciebie także będzie zależeć, czy wolisz spotkać się stacjonarnie w kancelarii przy ul. Wilczej 29a lok. 7 w Warszawie lub online.

Nie wiesz jakiej porady prawnej będziesz potrzebować albo masz zbyt wiele tematów do omówienia? Polecam skorzystanie z „Kompleksowej porady prawnej”.